O nás

O nás

Něco víc o Autokempu Dřenice

Autokempink Dřenice je pobytový areál s více než čtyřicetiletou tradicí. Kemp leží na břehu vodní nádrže Jesenice u Chebu

SEZONA 1. KVĚTNA - 20. ZÁŘÍ

AREÁL

Náš areál je výbornou základnou pro výlety do zajímavého okolí a to jak na české, tak i německé straně hranice. Blízkost lázeňských center Karlových Varů, Mariánských Lázní a Františkových lázní společně s rozsáhlými oblastmi lesů (Slavkovský les, Český les, Krušné hory…) poskytuje nepřeberné možnosti peší i cykloturistiky – viz naše tipy na výlet.

Kemp,  který pro Vás máme připraven, patří mezi zařízení, která v sobě spojují dobrou kvalitu služeb a příznivou cenu. Oceňují to také naši zahraniční zákazníci, z nichž mnozí se k nám opakovaně vrací. Kemp je každoročně úspěšně prověřován inspektory ACSI, kteří hodnotí více než 9600 kempů v celé Evropě.  Příjezdové cesty v kempu jsou bezprašné, areál je oplocen.

KEMP U VODNÍ NÁDRŽE

Poloha kempu na břehu vodní nádrže Jesenice u Chebu, je ideálním místem jak pro rodiny s dětmi, tak pro milovníky vodních sportů, pro které máme připravenou půjčovnu sportovního náčiní. Speciální nabídku máme také pro rybáře, kteří se u nás mohou nerušeně věnovat svému koníčku. Můžete k nám přicestovat také s Vašimi domácími zvířecími mazlíčky, které z hygienických důvodů nesmí na pláž

MAPA AREÁLU

mapa_kempu2
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+

náš kemp

MÍSTO PRO KARAVANY I STANY

V našem areálu si můžete vybrat pro karavany, osobní automobily i stany místa, která mohou být celodenně osluněné (v části blíže vody) i místa s částečným zastíněním vzrostlými stromy. V sezoně je u nás možnost i dlouhodobého parkování karavanů, obytný vozů i stanování. Celkem je k dispozici 134 míst o rozloze 70 až 110m2 s přípojkou elektřiny 220V/6A (zásuvka podle české normy).

CHATA PRO VĚTŠÍ SKUPNY

Pro společné ubytování větší skupiny lidí nabízíme také velkou samostatnou chatu s třemi shodnými třílůžkovými pokoji, společenskou místností, plně zařízenou kuchyňkou (nádobí, mikrovlnná trouba, elektrický dvouvařič, lednice, varná konvice) s vlastním sociálním zařízením (2x sprcha, 2x WC) a krytou verandou.

UBYTOVÁNÍ V CHATKÁCH

Dále je k dispozici ubytování ve dvaceti chatkách, které jsou vybaveny ledničkou, plynovým vařičem a postelemi včetně ložního prádla. Část jich je umístěna v horní části kempu mezi vzrostlými stromy, mají verandy se stolkem a lavicí. Chatky často vybírané rybáři jsou mezi stromy v blízkosti vody v dolní, jižní části kempu. Běžné chatky jsou dvou, tří nebo čtyřlůžkové – nemají vlastní sociální zařízení, které je v kempu centrální, s teplou vodou a provozní dobou po celý den. Kuchyňka není vybavena nádobím.

SOCIÁLNÍ ZAŘÍZENÍ

V kempu jsou dvě velká sociální zařízení včetně sprch s teplou vodou a výlevkou pro biologická WC. Návštěvníkům je také k dispozici prádelna s automatickými pračkami a sušička prádla. V areálu je také volně umístěno několik stojanů se studenou pitnou vodou.