Stravování

Stravování

V areálu je otevřena restaurace, cukrárna, prodejna potravin a nápojů. Restaurace  nabízí hotová jídla, minutky.

V cukrárně můžete vedle zákusků, kávy, čaje  a dalších běžných teplých i studených nápojů zakoupit také točenou zmrzlinu, zmrzlinové poháry a balené sladkosti.

V Chebu, Františkových Lázní a také  v okolních městech a obcích je řada restaurací. Na výběr budete mít jak restaurace tradičního městského typu, tak restaurace v zámeckém, nebo hradním prostředí (například zámek Mostov a Kamenný Dvůr, hrad Seeberg a Vildstein). Pro výborné uzené pstruhy, přímo od rybáře si můžete zajet přes hranici do blízkého Neualbenreuthu, kde se rozhodně musíte zastavit, také ve známém wellness areálu Sibyllenbad.

Pokud dáváte přednost vlastní přípravě jídla, v areálu je k bezplatnému použití celodenně otevřený objekt s kuchyňkami, které jsou vybaveny elektrickými vařiči, dřezy, teplou a studenou vodou a umývárnou nádobí. V areálu je také malá prodejnu potravin a nápojů a pro suroviny k vlastní přípravě jídla, tak nemusíte vždy dojíždět mimo kemp. Široký výběr surovin pro vlastní přípravu jídla, pak můžete nejblíže nakoupit v Chebu, kde jsou provozovny řad maloobchodních řetězců.