Relaxujte v tomto krásném a přátelském prostředí

Relaxujte v tomto krásném a přátelském prostředí

RELAXUJTE V TOMTO KRÁSNÉM A PŘÁTELSKÉM PROSTŘEDÍ

Jaký lepší způsob, jak se dostat do kontaktu s přírodními krásami, než tábořit venku, obklopený mimořádnou přírodou, inspirací po horách a rozlehlých loukách u vody.

Posedět u jídla či občerstvení můžete na kryté verandě cukrárny nebo restaurace. Pokud mezi Vaše oblíbené aktivity patří grilování ve společnosti přátel, je v našem areálu povolenou použití přenosných grilů na dřevěné uhlí.

Náš areál je úzce propojen s přírodou. Na jedné straně jej omýván vodou Jesenické vodní nádrže, na straně druhé je zasazen do členitého zeleného údolí s mnoha vzrostlými stromy a udržovanými trávníky. Pro příjemný odpočinek, opalování  a pobyt u vody lze využít travnatou pláž.

Relaxace mimo Kemp

Pokud budete hledat příležitost k relaxaci i mimo náš areál, je v našem okolí široká nabídka relaxačních aktivit. Františkový Lázně kam se nadno dostanete autem i na kole,  mají vedle lázeňské kolonády také řadu příjemných procházkový tras, zpestřených minerálními prameny. Pro veřejnost je zde otevřen svět vody a relaxace Aquaforum, ve kterém se vyřádí dospělí i děti.

Na německé straně hranice naleznete rozsáhlý vodní a wellness areál, vnitřní i venkovní bazény, klidný saunový svět, wellness procedury a také speciality jako např. orientální saunový pavilon BadeTempel. Chcete-li si užít ke koupání opravdu teplou minerální vodu (až 36 st.C, podíl minerální vody v bazenéch 30%) ve vnitřním i venkovním bazénu sauny, parní lázně a tradiční německé „Aufgussy“ s vonnými silicemi  najdete hned za hranicemi wellness areál  Sibyllenbad. Z našeho kempu tam pohodlnou jízdou autem budete za cca 20 min.

Příjemné wellness s intimním prostředím,   relaxačními bazénky s teplou slanou vodou z  Mrtvého moře naleznete zaké v blízkém Zámku Kamenný Dvůr.

Malé welness najdete rovněž v Komorním Dvoře u Františkových Lázní, kde svou relaxaci může spojit s procházkou po nejmladší sopce na území česka.

Národní přírodní rezervace SOOS

NPR SOOS nedaleko Františkových Lázní (někdy také SOOS-Hájek) patří mezi nejvýznamější přírodní rezervace v Česku. Na ploše 221 hektarů můžete obdivovat rozsáhlá rašeliniště a minerální slatiniště. Typické pro přírodní rezvaci SOOS jsou bublající bahenní sopky, tzv. mofety. Oblast SOOS byla vyhlášena rezervací již v roce 1964.