Header image

O nás

O nás

Něco víc o Autokempu Dřenice

Autokempink Dřenice je pobytový areál s více než čtyřicetiletou tradicí. Kemp leží na břehu vodní nádrže Jesenice u Chebu

 

Sezóna otvírá: 1. května – 20. září

Velkou péči věnujeme vybavení areálu vhodným zařízením pro děti tak, aby je rodiče mohli mít trvale na očích. K dispozici jsou pro ně částečně oplocená hřiště s prolézačkami, houpačkami, domečky a dalšími atrakcemi, a to hned vedle travnaté pláže s lehátky a slunečníky a sprchou. Použítí zařízení na pláži je pro ubytované návštěvníky bezplatné. 

 

Náš areál je výbornou základnou pro výlety do zajímavého okolí a to jak na české, tak i německé straně hranice. Blízkost lázeňských center  Karlových Varů, Mariánských Lázní a Františkových lázní společně s rozsáhlými  oblastmi lesů (Slavkovský les, Český les, Krušné hory …) poskytuje nepřeberné možnosti  peší i cykloturistiky – viz naše tipy na výlet.

 

Kemp,  který pro Vás máme připraven, patří mezi zařízení, která v sobě spojují dobrou kvalitu služeb a příznivou cenu. Oceňují to také naši zahraniční zákazníci, z nichž mnozí se k nám opakovaně vrací. Kemp je každoročně úspěšně prověřován inspektory ACSI, kteří hodnotí více než 9600 kempů v celé Evropě.  Příjezdové cesty v kempu jsou bezprašné, areál je oplocen.

Poloha kempu na břehu vodní nádrže Jesenice u Chebu,  je ideálním místem jak pro rodiny s dětmi, tak pro milovníky vodních sportů, pro které máme připravenou půjčovnu sportovního náčiní.  Speciální nabídku máme také pro rybáře, kteří se u nás mohou nerušeně věnovat svému koníčku. Můžete k nám přicestovat také s Vašimi domácími zvířecími mazlíčky, které z hygienických důvodů nesmí na pláž

mapa_kempu
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+

Mapa Kempu

V našem areálu si můžete vybrat pro karavany, osobní automobily i stany místa, která mohou být celodenně osluněné (v části blíže vody) i místa s částečným zastíněním vzrostlými stromy. V sezoně je u nás možnost i dlouhodobého parkování karavanů, obytný vozů i stanování. Celkem je k dispozici 134 míst o rozloze 70 až 110m2 s přípojkou elektřiny 220V/6A (zásuvka podle české normy).

Dále je k dispozici ubytování ve dvaceti chatkách, které jsou vybaveny ledničkou, plynovým vařičem a postelemi včetně ložního prádla. Část jich  je umístěna v horní části kempu mezi vzrostlými stromy,  mají verandy se stolkem a lavicí. Chatky často vybírané rybáři jsou mezi stromy v blízkosti vody v dolní, jižní části kempu. Běžné chatky jsou dvou, tří nebo čtyřlůžkové – nemají vlastní sociální zařízení, které je v kempu centrální, s teplou vodou a provozní dobou po celý den. Kuchyňka není vybavena nádobím.  

Pro společné ubytování větší skupiny lidí nabízíme také velkou samostatnou chatu s třemi shodnými třílůžkovými pokoji, společenskou místností, plně zařízenou kuchyňkou (nádobí, mikrovlnná trouba, elektrický dvouvařič, lednice, varná konvice …) s vlastním sociálním zařízením (2x sprcha, 2x WC) a krytou verandou.

V kempu jsou dvě velká sociální zařízení včetně sprch s teplou vodou a výlevkou pro biologická WC. Návštěvníkům je také k dispozici prádelna s automatickými pračkami a sušička prádla. V areálu je také volně umístěno několik stojanů se studenou pitnou vodou.

Speciální funkce

Potraviny

Občerstvení, soda, kafe, čaj, čerstvé ranní pečivo, salámy, sýry, jogurty, toaletní potřeby, (není k dispozici žádný tabák)

Zákaz ohně

V celém areálu je přísný zákaz rozdělávání ohně. Protože jsme v lese. Buřty si můžete jedině ugrilovat na grilu

Sprchy a WC

Sprchy a WC bez žádných žetonů a poplatků. Jedna velká umývárna se nachází uprostřed kempu další u chat v horní části kemp.

Free Wireless Internet

Máme 5 wifi antén, které jsou rozmístěné po celém našem kempu, abychom zakryli celou plochu, a tak vám umožnili zůstat "připojeni" téměř všude

Kola

Plánujete silnou jízdu do hor? Na domluvě Vám umožníme schovat kola k nám.

Hřiště

K dispozici jsou dvě dětská hřiště, tenisový kurt, volejbalové hřiště, hřiště na petanque, venkovní stoly na stolní tenis, pramice, šlapadla, vybavení pro windsurfing.