Česky Deutsh Englisch
přírodní koupaliště dětské hřiště hřiště pro míčové hry tenisove hřistě televize
půjčovna loděk telefon houbaření rybolov telefon
telefon restaurace přípojka elektřiny pitná voda teplá voda
sprchy wc prádelna s pračkou kadeřník telefon
parkoviště parkoviště u stanu vjezd motocyků vjezd autobusů domací_zviřata

Relaxace

Máš areál úzce je propojen s přírodou. Na jedné straně jej omýván vodou Jesenícké vodní nádrže, na straně druhé je zasazen do členitého zeleného údolí s mnoha vzrostlými stromy a udržovanými trávníky. Pro příjemný odpočinek, opalování  a pobyt u vody lze využít travnatou pláž.

Lehátka u vody DřenicePosedět u jídla či občerstvení můžete na kryté verandě cukrárny nebo restaurace. Pokud mezi Vaše oblíbené aktivity patří grilování ve společnosti přátel, je v našem areálu povolenou použití přenosných grilů na dřevěné uhlí.


Kemp Dřenice masáže

Pokud budete hledat příležitost k relaxaci i mimo náš areál, je v našem okolí široká nabídka relaxačních aktivit. Františkový Lázně kam se nadno dostanete autem i na kole,  mají vedle lázeňské kolonády také řadu příjemných procházkový tras, zpestřených minerálními prameny. Pro veřejnost je zde otevřen svět vody a relaxace Aquaforum, ve kterém se vyřádí dospělí i děti.

welnes v zámku Kamenný Dvůr

Chcete-li si užít ke koupání opravdu teplou minerální vodu (až 36 st.C, podíl minerální vody v bazenéch 30%) ve vnitřním i venkovním bazénu sauny, parní lázně a tradiční německé "Aufgussy" s vonnými silicemi  najdete hned za hranicemi wellness areál  Sibyllenbad. Z našeho kempu tam pohodlnou jízdou autem budete za cca 20 min. 

Krytý bazén pro veřejnost je také v Chebu, Sokolově, Karlových Varech i blízkých Mariánských Lazních.

Příjemné wellness s intimním prostředím,   relaxačními bazénky s teplou slanou vodou z  Mrtvého moře naleznete zaké v blízkém Zámku Kamenný Dvůr. Malé welness najdete rovněž v Komorním Dvoře u Františkových Lázní, kde svou relaxaci může spojit s procházkou po nejmladší sopce na území česka.Místo pro turistiku i rodinnou dovolenou v Karlovarském kraji s příjemným relaxačním a sportovním pobytem

© www.ngi.cz 2012