Česky Deutsh Englisch
přírodní koupaliště dětské hřiště hřiště pro míčové hry tenisove hřistě televize
půjčovna loděk telefon houbaření rybolov telefon
telefon restaurace přípojka elektřiny pitná voda teplá voda
sprchy wc prádelna s pračkou kadeřník telefon
parkoviště parkoviště u stanu vjezd motocyků vjezd autobusů domací_zviřata

Sport, turistika, adrenalin ...

Autokempink Dřenice nabízí přímo v areálu možnost aktivního odpočinku na svých sportovištích. K dispozici jsou dvě  dětská hřiště,  tenisový kurt, volejbalové hřiště, hřiště na petanque, venkovní stoly na stolní tenis, pramice, šlapadla, vybavení pro windsurfing. Kemp Dřenice půjčovna loděk a šlapadelV případě zájmu pro Vás můžeme zajistit individuální výuku windsurfingu s tím, že potřebné sportovní zařízení Vám můžeme zapůjčit.

windsurfing přehrada JesenicePro příjemnou relaxaci je Vám k dispozici dobře osluněná travná pláž vybavená dřevěnými lehátky a slunečníky. Z tohoto místa lze dobře přehlédnout velké dětské hřiště a odpočívající rodiče tak neztratí přehled o tom, co dělají jejich děti.

V blízkosti kempu je řada sportovních příležitostí. Jde například o sportovní areál Kartarena Ypsilonka , který je největším a nejmodernějším specializovaným závodním motokárovým okruhem v České republice. Pro veřejnost je zde denně otevřena půjčovna motokár cyklistika

Pro vyznavače cykloturistiky je k dispozici několik cyklostezek,  například cylostezka podél Ohře, vedoucí z Chebu do Karlových Varů. Její úsek z Chocovic (Tršnice) k Zámku Mostov je nový s asfaltovým povrchem a je vhodný také pro bruslaře.  Jinou zajímavou trasou je například Valdštejnova cyklotrasa z Chebu do bavorského Waldsassenu. Její zajímavostí je, že vede z části po náspu zaniklé železniční tratě. Budete-li potřebovat odborný servis pro vaše kolo, je jich v okolí našeho areálu několik a rádi Vám v této věci poradíme.

V nedaleké obci Nebanice je velký chov kladrubských i sportovních koní, kde si můžetekoně v Nebanicích vyzkoušet jízdu na koni nebo v kočáře. Pokud se věnujete jezd eckém u sportu, můžete si zde rovněž vypůjčit koně. Zážitek jízdy na koni můžete dopřát i svým dětem. Po předchozí dohodě se zde mohou svézt na poníkovi. Koně se zde pasou na rozsáhlých pastvinách podél řek y Ohře a můžete si k nim udělat malý výlet.

bruslení

Pokud si s sebou vezmete kolečkové brusle, může se na nich z Nebanic projet po několik kilometrů dlouhé asfaltové cyklistické stezce podél Ohře. Při cestě zpět se s dětmi můžete zastavit v Motýlím domě, kde budete moci obdivovat krásné exempláře exotických motýlů.

 Milovníci letadel nebo nadšenci pro pohledy do krajiny z výšky mohou využít blízké sportovní letiště v Chebu a dopřát zde sobě i svým dětem let motorovým nebo bezmotorovým letadlem. letiště v ChebuBlízké okolí autokempinku je i z ptačí perspektivy velmi krásné. Chebská pánev je zde obklopena jak posledním výběžkem Krušnch hor, tak masivem Slavkovského a Českého lesa. Letadlem se můžete také podívat do sousedního Německa.

pěší turistikaOkolí kempu Dřenice nabízí množství zajímavých turistických tras a to jak za přírodními památkami, tak za památky kulturními. Tipy na výlet naleznete například na turistických webech. Náš relaxačně pobytový areálu zaměřený na pobyt rodin s dětmi je tak  zajímavý výchozí bod pro množství různých aktivit.

 


Místo pro turistiku i rodinnou dovolenou v Karlovarském kraji s příjemným relaxačním a sportovním pobytem

© www.ngi.cz 2012