Česky Deutsh Englisch
přírodní koupaliště dětské hřiště hřiště pro míčové hry tenisove hřistě televize
půjčovna loděk telefon houbaření rybolov telefon
telefon restaurace přípojka elektřiny pitná voda teplá voda
sprchy wc prádelna s pračkou kadeřník telefon
parkoviště parkoviště u stanu vjezd motocyků vjezd autobusů domací_zviřata

Rybaření

 Areál autokempu Dřenice se nachází přímo na břehu vodní nádrže Jesenice. Vodní nádrž Jesenice - přehrada byla vybudována v letech 1957–1961 . Hráz je 753 m a 11 m široká. Jejím hlavním úkolem je regulace průtoku mimo to je také využívaná rekreaci vodní sporty, sportovní rybolov. Jde o rybářský revír 431-200 Odrava 1 - údolní nádrž Jesenice. Lov z plavidel je povolen od 16. 6. do 31. 12. Zavážení nástrah je povoleno celoročně. Hlubinná přívlač je povolena. V okolí kempu se nachází řada dalších rybářských revírů.

rybareni na prehrade jesenice

Cíleně pro rybáře jsme v jižní části kempu připravili obytné buňky  s verandami. Tyto chatky jsou  3 a 4 lůžkové ,  leží přímo u břehu přehrady, poskytují výhled na její nejširší část a je od nich snadný přístup k vodě.

rabářská chatka v autokempu DřeniceV Chebu, kousek od náměstí Jiřího z Poděbrad, se známým  sekupením budov Špalíčkem, je specializovaná prodejna rybářských potřeb, kde si v případě potřeby můžete dokoupit potřebné vybavení. V našem areálu si můžete pro lov z plavidla zapůjčit  také loďku.

loďka pro vyjížďky i rabaření na Jesenicke přehradě

Místo pro turistiku i rodinnou dovolenou v Karlovarském kraji s příjemným relaxačním a sportovním pobytem

© www.ngi.cz 2012