Česky Deutsh Englisch
přírodní koupaliště dětské hřiště hřiště pro míčové hry tenisove hřistě televize
půjčovna loděk telefon houbaření rybolov telefon
telefon restaurace přípojka elektřiny pitná voda teplá voda
sprchy wc prádelna s pračkou kadeřník telefon
parkoviště parkoviště u stanu vjezd motocyků vjezd autobusů domací_zviřata

Stravování

V areálu je otevřena restaurace, cukrárna, prodejna potravin a nápojů. Restaurace  nabízí hotová jídla, minutky.

autokemp Dřenice stravování

V cukrárně můžete vedle zákusků, kávy, čaje  a dalších běžných teplých i studených nápojů zakoupit také točenou zmrzlinu, zmrlinové poháry a balené sladkosti.

kemp Dřenice cukrárnaV Chebu, Františkových Lázní a také  v okolních městech a obcích je řada restaurací. Na výběr budete mít jak restaurace tradičního městského typu , tak restaurace v zámeckém nebo hradním prostředí (například zámek Mostov a Kamenný Dvůr, hrad Seeberg a Vildstein). Pro výborné uzené pstruhy, přímo od rybáře si pak můžete zajet přes hranici do blízkého Neualbenreuthu, kde se můžete zastavit také ve známem wellness areálu Sibyllenbad.

 

Autokemp Dřenice - restauracePokud dáváte přednost vlastní přípravě jídla, je v areálu  k bezplatnému použítí celodenně otevřený objekt s kuchyňkami, které jsou vybaveny elektrickými vařiči, dřezy, teplou a studenou vodou a umývárnou nádobí. V areálu je také malá prodejnu potravin a nápojů a pro suroviny k vlastní přípravě jídla tak nemusíte vždy dojíždět mimo kemp. Široký výběr potřevin pro vlastní přípravu jídla pak můžete nejblíže nakoupit v Cheb, kde má provozovny řada maloobchodních řetězců.


Místo pro turistiku i rodinnou dovolenou v Karlovarském kraji s příjemným relaxačním a sportovním pobytem

© www.ngi.cz 2012